.

 

Firmamızdan satın aldığınız ürünler stoklarımızda mevcutsa, 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Satın Aldığınız ürünler stoklarımızda mevcut değilse 20-30 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 
www.batuhome.com ’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara;  kredi kartı, havale ile ve senetli ödeme yöntemi ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.
 
Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.
 
Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 
 
GÖNDERİM SIRASINDA ALICI İSMİ OLARAK "BATU CONCEPT MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ" YAZILMALIDIR. 
 
Akbank : TR020004600140888000383432